Kierowca

Zabierając pasażerów na swojej trasie obniżasz koszty własnego przejazdu!Koszty rozkładają się na ilość osób podróżujących. Nie dość, że oszczędzisz to jeszcze atmosfera podróżą będzie miła dzięki towarzystwu jakie oferują pasażerowie ByTheWay.

Zaawansowana wyszukiwarka przejazdów. Twój przejazd zostanie wyszukany nie tylko w przypadku, gdy punkty docelowy i końcowy pokrywa się wyszukiwanymi punktami przejazdu, ale również gdy szukany przejazd jest odcinkiem Twojego przejazdu. Dodatkowo parametr "w promieniu" w wyszukiwarce pozwala na rozszerzenie zakresu poszukiwań, gdy nie odnaleziono pożądanej trasy.

Kontakt z kierowcą odbywa się za pomocą specjalnego komunikatora wewnątrz systemowego, bądź bezpośrednio drogą telefoniczną lub sms-ami.Wszystko aby ułatwić kontakt pomiędzy pasażerem a kierowcą.

Wyszukiwanie przejazdów jest banalnie proste. Wpisujesz miejsce z którego chcesz wyruszyć, gdzie chcesz dotrzeć i określasz datę. Dodatkowo możesz określić w jakiej cenie przejazd oraz wybrać konkretną ilość wolnych miejsc która chciałbys zarezerować

Tanio,
ekologicznie,
bezpiecznie.