E-komuny instytucjonalne

By The Way daje Ci możliwość stworzenia własnej, prywatnej grupy. Dzięki tej funkcji możesz usprawnić wspólne dojazdy do firmy Twoich pracowników, albo być w stałym kontakcie ze znajomymi, którzy często podróżują tą samą trasą co Ty. Trasy dodane w grupie prywatnej są widoczne dla wszystkich, co oznacza że nie tracisz możliwości zabrania osób spoza zamkniętej e-komuny.

Co zyskasz zakładając prywatną grupę?

Redukcja kosztów w Twojej firmie.
Już nigdy nie zdarzy się, że jakaś trasa zostanie przejechana wielokrotnie przez różnych pracowników albo kilkoma pojazdami. Teraz każdy dużo wcześniej dowie się o trasach planowanych przez innych i będzie mógł optymalnie zaplanować każdy służbowy wyjazd.

Integracja pracowników.
Prywatna grupa to większa motywacja do wspólnego działania. Twoja firma oszczędza, a pracownicy jeszcze efektywniej mogą podejmować wspólne wyzwania.

Zadowolenie pracowników.
Dzięki codziennym wspólnym dojazdom, pracownicy dużo taniej będą dojeżdżać do miejsca pracy. Dojazd w miłym towarzystwie pozwoli im też zapomnieć o nudzie stojąc w korkach.

Więcej miejsc i więcej czasu.
Parkingi pod Twoją firmą już nigdy nie będą przepełnione. Znikną też stresujące 5-minutowe spóźnienia związane z brakiem miejsca parkingowego.

Komunikacja z przyjaciółmi i rodziną.
Umów się z przyjaciółmi na spotkanie w…samochodzie! Od tej pory przejazdy staną się przyjemnością. Stwórz grupę i dodaj do nich swoich bliskich. Teraz bez problemu umówicie się na wspólny przejazd.

Już teraz wypróbuj wszystkie zalety Twojej własnej, zamkniętej grupy i korzystaj z niej całkowicie za darmo przez 14 dni.